ASTM A131 Hajóépítési minőségi acéllemez
Az ASTM A131 egy acéllemez szerkezeti minőség, amelyet kizárólag a hajóépítő iparban használnak. Ezt a minőséget normál szilárdságként határozzák meg, minimális folyáshatára 34 KSI (235 MPa).
Az ASTM A131 szabvány két fő kategóriába sorolható:
- Szokásos erősség:A, B, D és CS fokozat.
- Nagyobb erősség:AH32, DH32, EH32, FH32, AH36, DH36, EH36, FH36, AH40, DH40, EH40 és FH40 besorolású.
Hegesztési költségek csökkentése: A szabványos EH36 acéllemezek szén-egyenértéke általában közel van a specifikációban meghatározott felső határhoz, 0,38–0,40%. Ezzel szemben az optimalizált ASTM A131 összetételünk stabilan szabályozza a szén-egyenértéket (Ceq) 0,35%-nál kisebb vagy azzal egyenlő értéknél. Ez közvetlenül csökkenti a hegesztés előtti előmelegítési hőmérsékletet 100-150 fokról 50 fokra, 30-50%-kal csökkentve az előmelegítési energiafogyasztást és az egyes hajótestrészek munkaidejét.
Méretpontosság: Az ASTM A131 A osztályú acélunk tényleges szállítási síksága legfeljebb 3 mm/m-en belül van szabályozva. Több mint 70%-kal csökkenti a hőkorrekciós munkaterhelést, és teljesen kiküszöböli a CNC vágási lángolási és leállási problémákat, amelyeket a rossz lemezforma okoz.
Átfutási idő optimalizálása: A nagy hengerlési erővel a nagy, egy-súlyú gyártáshoz és a teljes-fedettségű előkezelő gyártósornak köszönhetően, amely 5–30 mm vastagságot fed le, az acéllemez Sa 2,5 fokozatú homokfúvást és rozsdásodást ér el, a felületi érdesség precízen szabályozva 40–75 μm között, és 15–25 μm-es műhelyalapozóval készül.
Rendkívül alacsony{0}}hőmérsékletű szívósság:F-minőségű acéllemezeink -60 fokon átmentek az ütési teszteken, és a rostos törési szívósság aránya folyamatosan 85% felett maradt. Ezen túlmenően a Z35-ös osztályú lamelláris szakadásálló acél vastagság-irányban 35–50%-kal csökkenti a területet (ψz), amely több mint háromszorosa a hagyományos acéllemezeknél, alapvetően kiküszöbölve a lemezszakadás kockázatát a legfontosabb szerkezeti illesztéseknél.
Az általunk kínált ASTM A131 szabványos hajólemez minőségek a következők:
|
A131 acéllemez minőség |
||||
|
Általános Erő |
A fokozat |
B fokozat |
D fokozat |
E fokozat |
|
High Strength |
A131 AH32 |
A131 DH32 |
A131 EH32 |
A131 FH32 |
|
A131 AH36 |
A131 DH36 |
A131 EH36 |
A131 FH36 |
|
|
A131 AH40 |
A131 DH40 |
A131 EH40 |
A131 FH40 |
|
ASTM A131 szabványok hajóépítő acéllemez kémiai összetétele
| Elem | Kémiai összetétel (hőanalízis % max | |
| AH/DH/EH32 AH/DH/EH36 és AH/DH/EH40 | FH32/36/40 | |
| C | 0.18 | 0.16 |
| Mn | 0.90-1.60 | 0.90-1.60 |
| Si | 0.10-0.50 | 0.10-0.50 |
| P | 0.035 | 0.025 |
| S | 0.035 | 0.025 |
| Al min | 0.015 | 0.015 |
| Cb | 0.02-0.05 | 0.02-0.05 |
| V | 0.05-0.10 | 0.05-0.10 |
| Ti | 0.02 | 0.02 |
| Cu | 0.35 | 0.35 |
| Kr | 0.20 | 0.20 |
| Ni | 0.40 | 0.40 |
| Mo | 0.08 | 0.08 |
| N | - | 0.009 |
Az ASTM A131 szabvány szerinti acéllemezek a hajóépítés szakítószilárdsági követelményeihez
| Fokozat | Szakítószilárdság ksi (Mpa) | Hozamerősség min ksi (Mpa) | Megnyúlás 8 hüvelykben (200 mm) % | Megnyúlás 2 in (50 mm) percben % |
| Közönséges erő | 58-75(400-520) | 34(235) | 21 | 24 |
| ABDE CS | ||||
| Nagyobb erő | ||||
| AH32 DH32 EH32 FH32 | 64-85(440-590) | 46(315) | 19 | 22 |
| AH36 DH36 EH36 FH36 | 71-90(190-620) | 51(355( | 19 | 22 |
| AH40 DH40 EH40 FH40 | 74-94(510-650) | 57(390) | 19 | 22 |
ASTM a131 szabványú tengeri lemezalkalmazások
1. Építsen különféle típusú hajókat, például teherhajókat, olajszállító tartályhajókat és személyszállító hajókat, hogy strukturális támogatást nyújtson a hajóknak.
2. Különféle más tengeri alkalmazásokban, például tengeri platformokon, tengeri csővezetékekben és más víz alatti építményekben használják.
3. Haditengerészeti hajók, tengeralattjárók és egyéb katonai hajók építésénél használják.



Egyenértékű fokozatok és globális szabványok
Az ASTM A131 gyakran kereszt{1}}tanúsítvánnyal rendelkezik a hajóosztályozó társaságok szabványaival. A GNEE STEEL olyan lemezeket biztosít, amelyek megfelelnek mind az ASTM A131-nek, mind pedig a következő egyenértékű szabályoknak:
- ABS(Amerikai Hajózási Iroda)
- LR(Lloyd's Register)
- BV(Bureau Veritas)
- DNV(Det Norske Veritas)
- CCS(Kína Osztályozó Társaság)
| ASTM A131 fokozat | ABS egyenértékű | LR egyenértékű | DNV egyenértékű |
| ASTM A131, A fokozat | ABS A fokozat | LR A fokozat | DNV A fokozat |
| ASTM A131 AH36 | ABS AH36 | LR AH36 | DNV AH36 |
| ASTM A131 EH36 | ABS EH36 | LR EH36 | DNV EH36 |
ASTM A131 vs. ASTM A36
Gyakori kérdés: Használhatom az A36-ot az A131 A fokozat helyett?
- A36:Általános szerkezeti acél, amely nem rendelkezik különleges követelményekkel a tengeri ütésállóságra vonatkozóan.
- A131 A fokozat:Kifejezetten hajógyártáshoz tesztelt és tanúsított. Tartalmazza a vegyi elemek szigorúbb ellenőrzését, hogy jobb teljesítményt biztosítson tengeri hegesztési és vibrációs környezetben.A tengeri hajók esetében az ASTM A131 a kötelező biztonsági választás.
GYIK
Biztosíthat-e a GNEE Z-irányú (vastagságon át-) tulajdonságú lemezeket?
Igen, az ASTM A131 acélt Z15, Z25 és Z35 teszteléssel biztosítjuk, hogy megakadályozzuk a lamellás szakadást a nagy feszültségű kötésekben.
Milyen felületkezeléseket kínál?
Kínálunk sörét-szórást SA2.5-re és elő-festést szervetlen cink műhelyalapozókkal, hogy megakadályozzuk a gyártás során a rozsdát.
Biztosítanak malomvizsgálati tanúsítványokat?
Teljesen. Minden ASTM A131 lemez teljes nyomon követhetőséget és 3.1 vagy 3.2 MTC-t (anyagvizsgálati tanúsítvány) tartalmaz.
Mi az ASTM A131 anyag?
Az ASTM A131 specifikáció a szabványos specifikációElsősorban hajóépítésben használt szerkezeti acéllemezek. Az ebben a specifikációban szereplő acélminőségek CVN ütésvizsgálatot igényelnek, és a minimális hozamerősségek szerint vannak besorolva.
Mi az ASTM A131 DH36 folyáshatára?
51 ksi
Az ASTM A131 AH36, DH36 és EH36 osztályok nagyobb -szilárdságú szerkezeti acélok, amelyek minimális folyáshatára:51 ksiés meghatározott minimális Charpy V{0}}bevágás ütésállósági tulajdonságokat.
Miért érdemes az ASTM A131-et a GNEE STEEL-től?
Szakértelem:Több mint 18 éves tapasztalat a nemzetközi acélkereskedelemben.
Nagy készlet:Sokféle vastagságban (5 mm-től 150 mm-ig) és szélességben (4000 mm-ig) állunk rendelkezésre.
Egyedi feldolgozás:Házon belüli plazmavágás, hajlítás és speciális hegesztési szolgáltatások.
Globális logisztika:Megbízható szállítás a világ bármely nagy kikötőjébe tengerre alkalmas csomagolással.
Következtetés
Az ASTM A131 hajóépítő acél a globális tengeri ipar gerince. VálasztássalGNEE ACÉL, Ön egy olyan beszállítóval áll partneri kapcsolatban, aki megérti a tengeri biztonság és a szerkezeti integritás kritikus természetét. ASTM A131 lemezeinket tartósra tervezték, a leghidegebb óceánoktól a legigényesebb offshore helyszínekig.
Indítsa el tengeri projektjét magabiztosan!
Kérjen gyors, versenyképes árajánlatot ASTM A131 acélkövetelményeire.Technikai csapatunk készséggel segít kiválasztani a megfelelő minőséget az adott hajótesthez vagy offshore kialakításhoz.
ASTM A131 szabványnak megfelelő hajótest lemez Termék kép




GNEE csoportos csapatkép

GNEE csoport ügyféllátogatás

A GNEE Group külföldi acélkiállításokon vesz részt

Termékeink szigorú minőségellenőrzésen esnek át, és szakmai tanúsítvánnyal rendelkeznek. Ha bármilyen kérdése van az ASTM A131 hajóépítési minőségi acéllemezzel kapcsolatban, kérjük, ellenőrizze.
Számos első osztályú berendezésre támaszkodva, például CNC nyírógépre, présfékezőgépre, egyengetőgépre, hengerhajlítógépre, lapos rúdgépre, sorjázógépre stb., a GNEE STEEL különféle fél-termékeket és kiterjedt alakítási szolgáltatásokat tud nyújtani az ügyfeleknek.
GNEE ACÉLFELDOLGOZÁS










1.CTL & SL SZOLGÁLTATÁS (141 készlet)
Jelenleg a GNEE STEEL számos fejlett CTL/SL berendezést importált Olaszországból és Koreából, és testreszabott CTL/SL szolgáltatásokat tud nyújtani a hidegen hengerelt rozsdamentes acéltól és szénacéltól a melegen hengerelt rozsdamentes acélig és szénacélig, valamint szalagokig és ultraszéles lemezekig.
CTL LÉTESÍTMÉNYEK
Maximális hossz: 16500 mm
Maximális szélesség: 2200 mm
Maximális vastagság: 25,4 mm
Maximális hozamerősség: 1500 MPa
SL LÉTESÍTMÉNYEK
Maximális szélesség: 2200 mm
Maximális vastagság: 18 mm
Max résmennyiség:31
Maximális hozamerősség: 1200Mpa


2.VÁGÁSI SZOLGÁLTATÁS
A GNEE STEEL sok fejlett vágógépet importált Németországból, Svédországból, Amerikából és Japánból, beleértve a plazmavágó gépet, vízsugárvágó gépet, lézervágó gépet, lángvágó gépet és fűrészgépet. Az ügyfelek szerteágazó igényeinek kielégítése érdekében a GNEE STEEL több vágási módszert és intenzív termelést is alkalmaz a gyártási kapacitás javítása és az ügyfelek költségeinek megtakarítása érdekében.
Lézeres vágógép
Maximális vágási hossz: 40 000 mm
Maximális szélesség: 4600 mm
Max vastagság: 100mm
Lángvágó gép
Maximális vágási hossz: 40 000 mm
Maximális szélesség: 8000 mm
Maximális vastagság: 500 mm

Plazmavágó gép
Maximális vágási hossz: 30 000 mm
Maximális szélesség: 5000 mm
Max vastagság: 100mm
Vízsugaras vágás-
Maximális vágási hossz: 12 000 mm
Maximális szélesség: 4010 mm
Maximális vastagság: 250 mm

3.ALAKÍTÁSI SZOLGÁLTATÁS
Acéllemez tekercshajlítás
Maximális hengerlési vastagság: 200 mm-ig
Maximális szélesség: 4200 mm


Automata hajlítógép{0}}Nyomja meg a féket
Maximális hajlítási képesség:3000 tonna
Max hajlítási hossz:15 000 mm
Szakértő a nagy-szilárdságú és kopásálló-acélok hajlításában



Lyukasztógép
Maximális szélesség: 3070 mm
Maximális vastagság: 8 mm
Maximális nyomás: 250t

BEVELING SZOLGÁLTATÁS
A GNEE STEEL ferde platform élmarógéppel, élgyaluval, láng-/plazma horonyvágó géppel, lánghoronyvágó robottal, asztali leélezőgéppel, portálgyalukkal és egyéb fejlett berendezésekkel rendelkezik, amelyek biztosítják az ügyfelek számára alkatrész-előkészítési szolgáltatásokat, a V-típusú, Y-típusú, Y{1}}típusú, X-garancia-, valamint U-típusú hegesztési és hornyolási folyamatok napi feldolgozását. termékek összeszerelése.
Marás:
Maximális vágási hossz: 18 000 mm
Maximális szélesség: 4500 mm
Maximális vastagság: 120 mm


Levágás:
Maximális hossz: 16 000 mm
Maximális vastagság: 80 mm

GYÁRTÁSI SZOLGÁLTATÁS
A GNEE STEEL rendelkezik CNC Portal{0}} típusú fúró- és marógéppel, CNC padlófúró- típusú fúró- és marógéppel, függőleges precíziós 5- tengelyes marógéppel, portál típusú gyalugéppel, függőleges esztergagéppel, hengeres csiszológéppel, hidraulikus gyalugéppel és CNC esztergagéppel, és nagyméretű alkatrészeket és szerkezeti alkatrészeket biztosíthat.
Gantry típusú fúró- és marómegmunkáló központ
Maximális hossz: 48000 mm
Maximális szélesség: 12500 mm
Maximális magasság: 8000 mm
Maximális átmérő: 10500 mm

Mély{0}}lyukfúró berendezések
Maximális fúrási mélység: 1100 mm
Max furatátmérő: φ80mm
Maximális átmérő: φ4500 mm

MMulti{0}}lyukfúró berendezések
Maximális hossz: 13 000 mm
Maximális szélesség: 10 000 mm
Max furatátmérő: φ105 mm
Maximális fúrási mélység: 250 mm

Padlófúró és marógép
Maximális hossz: 24 000 mm
Maximális magasság: 8000 mm
A lemezjátszó méretei: 9x5m

Függőleges eszterga
Maximális magasság: 6000 mm
Maximális átmérő: φ22,00 mm

Automatizált élmarógép
Az automatizált élmarógép a nagy teherbírású{0}}marógépek vezető terméke. Elsősorban rozsdamentes acélból, szénacélból és speciális acélminőségekből készült nagy-formátumú lemezek hegesztési hornyainak előkészítésére (ferdítésére) használják. Maximum 90 mm vastagságú, 16 méter hosszú és 4 méter széles lemezeket képes feldolgozni.
Kettős maróegységgel és teljesen automatikus marófej-cserélő rendszerrel van felszerelve, amely lehetővé teszi az automatikus 4 él levágást. Kiemelkedő tulajdonsága a hullámos lemezek és szabálytalan alakú termékek marásakor alkalmazott profilozási technológia, amely biztosítja a horony abszolút konzisztenciáját a marás után.
Speciálisan kialakított marófejekkel rendkívül nehéz és összetett horonyprofilokat tud egyetlen menetben elkészíteni.
Anyagok:Sima szénacél, nyomástartó edényacél, kopásálló-acél, nagy-szilárdságú acél, rozsdamentes acél, nikkel-alapú ötvözetek stb.
Szélesség:1200 - 4200 mm
Hossz:5800 - 16000 mm
Vastagság:5 - 90 mm
Súly:35 tonnáig
Ez az élmarógép a világ első számú automatizált ferde maró berendezése. Kiváló szerkezeti kialakításával és fejlett adatalgoritmusaival teljes automatizálást ér el a lemezészleléstől a tényleges marási folyamatig, jelentősen javítva a feldolgozási hatékonyságot, miközben garantálja a nagy pontosságot.
- Feldolgozási pontosság
Hosszúság pontossága:±1 mm, ha L < 10m; ±2 mm, ha L > 10 m;
Szélesség pontossága:±1 mm;
Átlós pontosság:±2 mm;
Gyökérfelület pontossága (tompa él):±1 mm Y-horonyokhoz; +0.5mm az X- hornyokhoz.
- Feldolgozás hatékonysága
A feldolgozás hatékonysága több mint 10-szerese a hagyományos élmaró vagy élgyalu berendezésekének.
HŐKEZELÉS
Hőkezelő kemence
Maximális kemence mérete: 36x12x13,5 m
Max névleges hőmérséklet: 1100 fok
Maximális rakodási kapacitás: 800 t

Nyomástartó edények hőkezelése
Bányászati berendezések hőkezelése
Csőlap hőkezelése
Nyomástartó edényfej hőkezelése

Ügy:Acéllemezek szállítása 100 000 m³-es, teljes körű ammónia tároló tartály projekthez
A GNEE STEEL jelenleg is részt vesz aegy 100 000 m³-es teljes konténment ammónia tároló tartály projekt beszerzési szakasza, amely kiváló{0}}minőségű acéllemezeket szállít a kritikus tartályelemekhez. Az ammónia korrozív jellege és annak veszélye miattAmmónia stresszkorróziós repedés (SCC), a projekt szigorú kohászati ellenőrzést igényel az anyagok szerintEN 10028-3 szabványok.
Ennek a projektnek az egyik legfontosabb műszaki követelménye aa tényleges hozamerő (Re) szigorú korlátozásaminden NL2 minőségű anyaghoz. Az SCC-kockázatok megelőzése érdekében az ammóniatároló környezetekben aa tényleges folyáshatár nem haladhatja meg a 390 MPa-t, függetlenül a szabványos vagy lemezvastagság-tartományokban megadott névleges értékektől. Ez a követelmény magasabb követelményeket támaszt az acélgyártási folyamat szabályozásával, a hőkezelési stabilitással és az anyagvizsgálattal szemben.

Nyers, nagyszilárdságú{0}}acéllemezek készen állnak a 100 000 m³-es teljes konténment ammóniatároló tartály gyártására
A projekt anyagai és műszaki követelményei
A projekt elsősorban használP355NL2 és P275NL2 normalizált nyomástartó edény acéllemezek, amelyeket kiváló szívósságuk és hegeszthetőségük miatt széles körben alkalmaznak alacsony hőmérsékletű{0}}tároló tartályokban.
A legfontosabb műszaki adatok a következők:
- Anyag fokozatok:P355NL2 és P275NL2 (normalizált)
- Termőerő:Normál minimum / Maximum korlátozott390 MPa
- Keménység:Legfeljebb 225 HBW alapanyagban
- Ütésvizsgálat:Charpy{0}}V bevágás teszt itt-50 fok, minimum 27J
- Tanúsítvány:EN 102043.1 tanúsítvány, opcionális3.2 tanúsítás
Ezek a szigorú követelmények biztosítják, hogy az acéllemezek megőrizzék stabil mechanikai tulajdonságait és magas ellenállást az ammónia által kiváltott feszültségkorrózióval szemben a hosszú távú-működés során.

Acéllemezek precíziós hengerlése és íves szakaszokra alakítása a 100 000 m³-es ammóniatároló tartályhoz.
Projektlemez mennyiségek és vastagságeloszlás
Ennek az ammóniatároló tartályprojektnek a teljes acéligénye több ezer tonna, főként a különböző tartályszakaszok között:
P355NL2 – Belső és külső tartályhéjlemezek
- Alsó héjú tanfolyamok:50 mm vastagság – kb. . 2 000 tonna
- Középhéjú tanfolyamok:25 mm vastagság – kb. 1400 tonna
- Felső héjú tanfolyamok:10 mm vastagság – körülbelül . 500 tonna
P275NL2 – Tartály alsó lemezek
- Vastagság:10–15 mm – kb. . 750 tonna
P275NL2 – Függesztett tetőszerkezet
- Vastagság:5–8 mm – kb. . 180 tonna
S275JR – külső tető (környezeti szerkezet)
- Vastagság:10 mm – kb. . 450 tonna
A tartálygyártás hatékonyságának javítása és a kerületi hegesztések csökkentése érdekében a projektnek is szüksége vanszéles acéllemezeka hegesztési kötések minimalizálása, ami segít csökkenteni az SCC lehetséges kockázatát ammónia üzemi körülmények között.

Formált acélszegmensek burkolt és rackbe épített védelem érdekében, készen áll a 100 000 m³-es ammóniatároló tartály szerelésére.
A GNEE STEEL nagy{0}}precíziós acéllemez hengerlési és hengergyártási megoldásokat kínál a tartálygyártók számára világszerte.Gyors árajánlatért küldje el nekünk lemezspecifikációit vagy gyártási rajzait.
| TÍPUS | FOKOZAT | MŰSZAKI ADATOK |
| Szénacél / alacsony ötvözetű tekercs | Q235A/B/C/D/Q355B(Q345B)/C/D/E/SS400/SAPH400-C/ASTMA283, C fokozat |
0,7-2,0*1250/1500mm*C 2,3-19,5*1250/1500/1800/2000mm*C |
| Közepesen nehéz lemez | Q235B/Q355B(Q345B)/C/D/E | 6,0-200x150mm-4000mmxL |
| Hajólemez |
Q245R/Q345R/HP295/SA516MGR485/SA516GR70/P355NL2/P275NL2/ S275JR//SPV490/ASTM A537 Class 1/Class 2 |
2,5-120x1500mm-3000mmxL |
| Nagy szilárdságú acél |
510L/610L/700L/750L/BS600MCK4/BS700MCK2/BS700MCK4/ BS960E/BWELDY700QL2/L4/BWELDY960QL4/HG60D/70D/785D/ Q460D/Q550D/690D/690E/TQ600MCD/TQ700MCD/S700MCD/ WYS600/700/STRENX700MCE/Q490E/Q490D |
1,2-60x 1500mm-2500mmxL |
| Mintás acél | HQ235A|B | 1,2-60x 1500mm-2500mmxL |
| Kopásálló-acél |
NM360/400/450/500/NM300TP/400TP/450TP/ ABREX400/450/500/B-HARD450XKY/ CREUSABRO4800/8000/EH C400LE/450LE/500LE/ |
3,0-50x1250mm-3300mmxL |
| Hidegen hengerelt tekercs | DC01/RECC/REDT/SPCC/ST12 | 0,5-3,0x1250mm-1500mmxC |
| Horganyzott lemez | DC51D+AZ/DC51D+Z/DX51D+Z/SGH340+Z275/Z275/Z120/S350GD+ZM275 | 0,45-3,0x1250mm-1500mmxC |
| Pácolt tekercs | DD11/SPHC | 2,0-6,0x1500xC |
Rozsdamentes acél anyag- és felületi specifikációk
| TÍPUS | FOKOZAT | VASTAGSÁG | FELÜLET |
| Ausztenites | 304/304H/304L/304J1 | 0,25-150 mm | 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL/NO.1 |
| Ausztenites | 321 | 0,4-80 mm | 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL/NO.1 |
| Ausztenites | 316/316L/317L/316Ti | 0,3-80 mm | 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL/NO.1 |
| Ausztenites | 201(J1/J2/J5) | 0,35-12 mm | 2B/NO.1/1D |
| Ferrit | 430 | 0,4-3,0 mm | 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL |
| Ultra tiszta ferrit | 443 | 0,4-2,0 mm | 2B |
| Ultra tiszta ferrit | 436L/439/444/441 | 0,5-3,0 mm | 2B/2D |
Speciális acél/nikkel alapú ötvözet
| TÍPUS | FOKOZAT | ÉVFOLYAM (ASTM) | ÉVFOLYAM (EN) | VASTAGSÁG |
| Hőálló{0}}acél | 309S | S30908 | 1.4833 | 0,5-40 mm |
| Hőálló{0}}acél | 310S | S31008 | 1.4845 | 0,5-40 mm |
| Duplex rozsdamentes acél | 2101 | S32101 | 1.4162 | 1,5-50 mm |
| Duplex rozsdamentes acél | 2304 | S32304 | 1.4362 | 3,0-50 mm |
| Duplex rozsdamentes acél | 2205 | S32205/S31803 | 1.4462 | 0,5-60 mm |
| Duplex rozsdamentes acél | 2507 | S32750 | 1.4410 | 1,0-60 mm |
| Szuper ausztenites{0}}acél | 904L | N08904 | 1.4539 | 0,6-50 mm |
| Szuper ausztenites{0}}acél | 254SMO | S31254 | 1.4547 | 0,5-50 mm |
| Szuper ausztenites{0}}acél | 1.4529 | N08926 | 1.4529 | 0,5-50 mm |
| Szuper ausztenites{0}}acél | AL-6XN | N08367 | 1.4478 | 0,5-50 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | 31. ötvözet | N08031 | 1.4562 | 1,0-50 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | 800 | N08800 | 1.4876 | 0,8-50 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | 800H | N08810 | 1.4958 | 0,8-50 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | 800HT | N08811 | 1.4959 | 0,8-50 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | 28-as ötvözet | N08028 | 1.4563 | 1,0-20 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | 20-as ötvözet | N08020 | 2.4660 | 1,0-20 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | 825 | N08825 | 2.4858 | 0,8-40 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | C276 | N10276 | 2.4819 | 0,5-50 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | C22 | N06022 | 2.4602 | 1,0-50 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | 625 | N06625 | 2.4856 | 0,8-20 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | 400 | N04400 | 2.4360 | 1,0-20 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | 600 | N06600 | 2.4816 | 1,0-50 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | Tiszta Ni 201 | N02201 | 2.4061 | 0,5-20 mm |
| Titán | TA1 | Gr.1 | 1. osztály | 0,5-50 mm |
| Titán | TA2 | Gr.2 | 2. osztály | 0,5-50 mm |
Népszerű tags: astm a131 hajóépítő minőségi acéllemez, Kína astm a131 hajóépítő minőségi acéllemez gyártók, beszállítók, gyár, ABS AH32 EH32 acéllemezek hajógyártáshoz, hajó hajótest, hajógyártó acéllemez a tó szállításához, hajógyártó acéllemez hajógyártó válaszfalak és keelekhez, Hajóépítő acéllemez hajógyártó fedélzetekhez és kedvelőkhöz, hajógyártó acéllemez hajógyártó alkatrészekhez











