A DNV D420 egy nagy szilárdságú szerkezeti acéllemez, amelyet a DNV (Det Norske Veritas) tanúsított tengeri és tengeri alkalmazásokhoz. A "D" jelölés azt jelenti, hogy az anyag ütésállóságát mérsékelten alacsony, -20 fokos hőmérsékleten tesztelték és garantálják. A „420” szám 420 MPa minimális folyáshatárt jelöl. Szakítószilárdsága 530 és 680 MPa között van, minimális nyúlása pedig 18% 150 mm vastagságig. Az ütési energiaigény jellemzően 28J (keresztirányú) vagy 42J (hosszirányú) -20 fokon. A kémiai összetétel széntartalma legfeljebb 0,20%, mangán pedig legfeljebb 1,70%. Ez a minőség kiváló hegeszthetőséget és alakíthatóságot kínál, így költséghatékony választás az általános hajóépítéshez és tengeri szerkezetekhez.
A DNV D500 egy extra-nagy-szilárdságú szerkezeti acéllemez, amely szintén a DNV által tanúsított, -20 fokon tesztelt ütésállósággal. Az "500" 500 MPa minimális folyáshatárt jelöl. Szakítószilárdsága 610 és 770 MPa között van, minimális nyúlása pedig 16% 150 mm vastagságig. Az ütési energiaigény magasabb, 33J (keresztirányú) vagy 50J (hosszirányú) -20 fokon. A kémiai összetétel szigorúan szabályozott széntartalommal, legfeljebb 0,20% és mangántartalommal, legfeljebb 1,70%. Ez a minőség fejlett feldolgozást igényel, mint például a kvenching és tempering (QT) vagy a TMCP mechanikai tulajdonságainak eléréséhez. Alkalmas hajóépítő és mobil offshore fúróegységek igényes szerkezeti elemeihez, ahol kiemelkedő szilárdságra van szükség.
Mind a DNV D420, mind a DNV D500 DNV-tanúsítvánnyal rendelkező, nagyszilárdságú tengeri acélok, amelyek ütésállóságát -20 fokon tesztelték, megbízható teljesítményt biztosítva hideg tengeri környezetben. Elsődleges különbségük a szilárdsági szintben rejlik: a D420 minimális folyáshatára 420 MPa, szakítószilárdsága 530-680 MPa, általános, nagy-szilárdságú hajótesthez alkalmas, ahol a kiváló gyárthatóság prioritást élvez, míg a D500 magasabb, 500 MPa-os minimális folyáshatárt biztosít, és a szakítószilárdság nagyobb, mint az MP610{07. igényes teherhordó alkalmazások, amelyek kiváló szilárdság-tömeg arányt igényelnek. Mindkét minőség szabályozott kémiai összetételű széntartalommal, legfeljebb 0,20% és mangántartalommal kevesebb, mint 1,70%, és a D500 fejlettebb feldolgozást igényel, mint például a QT vagy a TMCP, hogy javítsa mechanikai tulajdonságait, miközben megőrzi a jó hegeszthetőséget a kritikus tengeri szolgáltatásokhoz.
Kémiai összetétel
|
DNV D420 extra nagy szilárdságú kémiai összetétel |
|||||||
|
Fokozat |
Az elem max. (%) |
||||||
|
C |
Si |
Mn |
P |
S |
Al |
N |
|
|
DNV D420 |
0.20 |
0.10-0.55 |
1.7 |
0.030 |
0.030 |
0.015-0.08 |
0.020 |
|
Nb |
V |
Ti |
Cu |
B |
Ni |
Mo |
|
|
0.02-0.05 |
0.04-0.10 |
0.02 |
|
0.005 |
|
|
|
|
DNV D500 extra nagy szilárdságú kémiai összetétel |
|||||||
|
Fokozat |
Az elem max. (%) |
||||||
|
C |
Si |
Mn |
P |
S |
Al |
N |
|
|
DNV D500 |
0.20 |
0.10-0.55 |
1.7 |
0.030 |
0.030 |
0.015-0.08 |
0.020 |
|
Nb |
V |
Ti |
Cu |
B |
Ni |
Mo |
|
|
0.02-0.05 |
0.04-0.10 |
0.02 |
|
0.005 |
|
|
|
Mechanikai tulajdonság
|
DNV D420 extra nagy általános szilárdságú tulajdonság |
|||||||
|
Fokozat |
|
Mechanikai tulajdonság |
Charpy V ütési teszt |
||||
|
Vastagság |
Hozam |
Szakító |
Megnyúlás |
Fokozat |
Energia 1 |
Energia 2 |
|
|
DNV D420 |
mm |
Min Mpa |
Mpa |
Min % |
-20 |
J |
J |
|
t kisebb vagy egyenlő, mint 50 |
420 |
530-680 |
18% |
28 |
42 |
||
|
50<t 70-nél kisebb vagy azzal egyenlő |
420 |
530-680 |
18% |
28 |
42 |
||
|
70<t 150-nél kisebb vagy azzal egyenlő |
420 |
530-680 |
18% |
28 |
42 |
||
|
Megjegyzés: Az 1. energia keresztirányú ütésvizsgálat, a 2. energia hosszirányú |
|||||||
|
DNV D500 extra nagy általános szilárdságú tulajdonság |
|||||||
|
Fokozat |
|
Mechanikai tulajdonság |
Charpy V ütési teszt |
||||
|
Vastagság |
Hozam |
Szakító |
Megnyúlás |
Fokozat |
Energia 1 |
Energia 2 |
|
|
DNV D500 |
mm |
Min Mpa |
Mpa |
Min % |
-20 |
J |
J |
|
t kisebb vagy egyenlő, mint 50 |
500 |
610-770 |
16% |
33 |
50 |
||
|
50<t 70-nél kisebb vagy azzal egyenlő |
500 |
610-770 |
16% |
33 |
50 |
||
|
70<t 150-nél kisebb vagy azzal egyenlő |
500 |
610-770 |
16% |
33 |
50 |
||
|
Megjegyzés: Az 1. energia keresztirányú ütésvizsgálat, a 2. energia hosszirányú |
|||||||







