NM400 kopásálló acél
Az NM400 egy nagy-szilárdságú kopásálló-acéllemez, Az NM400 meglehetősen nagy mechanikai szilárdsággal rendelkezik; mechanikai tulajdonságai 3-5-szöröse a közönséges gyengén ötvözött acéllemezének; jelentősen javíthatja a gépekkel kapcsolatos{3}}alkatrészek kopásállóságát; ezért javítja a gépek élettartamát; csökkenti a termelési költségeket.
Ennek a terméknek a felületi keménysége általában eléri a 360-450 HB-t, amelyet bányászati és különféle mérnöki gépek kopásálló kopóalkatrészeinek, valamint más alkalmazható szerkezeti acéllemezek feldolgozására és gyártására használnak.
atGNEE acél, kopásálló acéllemezekre szakosodott professzionális gyártó és globális beszállító vagyunk, amely stabil minőséget, versenyképes árakat és testreszabott megoldásokat kínál ipari ügyfelek számára világszerte.
Az acélanyagok exportálásában és a fejlett gyártási képességekkel kapcsolatos nagy tapasztalattal rendelkező GNEE teljes körű tanúsítvánnyal (MTC, SGS, BV) és szigorú minőség-ellenőrzéssel rendelkező NM400 acéllemezeket biztosít. Függetlenül attól, hogy szabványos lemezekre vagy egyedi méretekre van szüksége, gyors és megbízható szolgáltatást nyújtunk projektjei igényeinek kielégítésére.
NM400 kopásálló lemez vegyi összetétele
| Fokozat | C | Si | Mn | P | S | Kr | Ni | Mo | Ti | B | Als |
| NM400 | 0,30 vagy annál kisebb | Kisebb vagy egyenlő, mint 0,70 | 1,60 vagy annál kisebb | Kisebb vagy egyenlő, mint 0,025 | Kisebb vagy egyenlő, mint 0,010 | 1,20 vagy kisebb | Kisebb vagy egyenlő, mint 0,70 | Kisebb vagy egyenlő, mint 0,50 | Kisebb vagy egyenlő, mint 0,50 | 0.0005-0.006 | Nagyobb vagy egyenlő, mint 0,01 |
NM400 kopásálló acéllemez mechanikai tulajdonság
| Fokozat | Mechanikai tulajdonság | ||
| 400 NM | Hozam | Szakító | Megnyúlás |
| Min Mpa | Mpa | Min % | |
| 1000 | 1200 | 10 | |
| NM400 | Vastagság | Keménység (HB) |
| 80 mm vagy annál kisebb | 370~430 | |
| >80-120 mm | 360~440 |
Az NM400 kopásálló acél legfontosabb jellemzői és előnyei
NM400 kopásálló acél nagy keménysége
A 400 HBW névleges keménységű NM400 a hagyományos acélokhoz képest kiváló ellenállást biztosít a kopásállósággal szemben.
Az NM400 kopásálló acél kiváló szívóssága
Nagy keménysége ellenére az NM400 jó ütésállóságot tart fenn, csökkentve a repedés kockázatát működés közben.
Az NM400 kopásálló acél jó megmunkálhatósága
Az NM400 megfelelő technikával vágható, hegeszthető, alakítható, így alkalmas különféle gyártási folyamatokra.
Hosszú élettartam az NM400 kopásálló acéllal
Az NM400 használata jelentősen csökkenti a karbantartási költségeket és az állásidőt a berendezések élettartamának meghosszabbításával.
NM400 kopásálló acéllemez Termékek alkalmazása
Az NM400 anyaglemezt széles körben használják olyan területeken, ahol a tartósság és a kopásállóság elengedhetetlen. Szélsőséges körülményeknek és kopásnak ellenálló képessége miatt gyakran használják nehézgépek, bányászati berendezések és szerszámok gyártásában.
Néhány tipikus alkalmazás a következőket tartalmazza:
- Kopásálló-alkatrészek, például nagy-hatékonyságú porleválasztó kopóalkatrészei cementgépekben, maró acéllemezek, keverőlapátok, ventilátorlapátok, maróhengerek stb.
- Különféle kopásálló{0} szállítócsövek, például porlevegő-szállító rendszerek, nagyolvasztó salakrendszerek, légcsavarlapátok stb.
- Személyre szabott hegesztési megoldások -helyszíni építési projektek kivitelezéséhez, pl. silók, csúszdák, nagy vödrök stb.
- Gyártási egységek a-helyszíni személyre szabott hegesztési javításokhoz, hogy csökkentsék a-helyszíni hegesztési munkaterhelést, pl. kanalak igáslovakhoz és kotróvödrök kotrógépekhez stb.
NM400 kopásálló acél minőségellenőrzés a GNEE Steelnél
A GNEE Steelnél gondoskodunk arról, hogy minden lemez megfeleljen a szigorú minőségi előírásoknak:
- Nyersanyag vizsgálat
- A hőkezelés szabályozása
- Keménységvizsgálat és mechanikai vizsgálat
- Teljes nyomonkövetési rendszer
Elkötelezettségünk garantálja a folyamatos teljesítménytNM400 kopásálló acél.
NM400 kopásálló acél csomagolás és szállítás
Biztosítjuk a biztonságos és hatékony szállítást világszerte:
- Tengerre alkalmas export csomagolás
- Acél pántolás és raklapozás
- Gyors szállítás és logisztikai koordináció
Következtetés: Válassza az NM400 kopásálló acélt a maximális tartósság érdekében
Igényes kopási alkalmazásokhoz,NM400 kopásálló acéla keménység, szilárdság és tartósság tökéletes kombinációját kínálja. A GNEE Steel az Ön megbízható partnere a jó minőségű-kopólemezek és a megbízható ellátás terén.
Kattintson az ingyenes minta megtekintéséhez
👉 Lépjen kapcsolatba velünk még ma, hogy a legjobb árajánlatot kapja az NM400 kopásálló acélra, és javítsa berendezése teljesítményét!
NM400 kopásálló kopásálló lemezek Termék kép

GNEE csoportos csapatkép

GNEE csoport ügyféllátogatás

Professzionális online kiszolgáló személyzetünk van. Ha bármilyen kérdése van az NM400 kopásálló acéllal kapcsolatban, kérjük, küldjön nekünk egy érdeklődést, és egy munkanapon belül válaszolunk.
Számos első osztályú berendezésre támaszkodva, például CNC nyírógépre, présfékezőgépre, egyengetőgépre, hengerhajlítógépre, lapos rúdgépre, sorjázógépre stb., a GNEE STEEL különféle fél-termékeket és kiterjedt alakítási szolgáltatásokat tud nyújtani az ügyfeleknek.
GNEE ACÉLFELDOLGOZÁS










1.CTL & SL SZOLGÁLTATÁS (141 készlet)
Jelenleg a GNEE STEEL számos fejlett CTL/SL berendezést importált Olaszországból és Koreából, és testreszabott CTL/SL szolgáltatásokat tud nyújtani a hidegen hengerelt rozsdamentes acéltól és szénacéltól a melegen hengerelt rozsdamentes acélig és szénacélig, valamint szalagokig és ultraszéles lemezekig.
CTL LÉTESÍTMÉNYEK
Maximális hossz: 16500 mm
Maximális szélesség: 2200 mm
Maximális vastagság: 25,4 mm
Maximális hozamerősség: 1500 MPa
SL SZOLGÁLTATÁSOK
Maximális szélesség: 2200 mm
Maximális vastagság: 18 mm
Max résmennyiség:31
Maximális hozamerősség: 1200Mpa


2.VÁGÁSI SZOLGÁLTATÁS
A GNEE STEEL sok fejlett vágógépet importált Németországból, Svédországból, Amerikából és Japánból, beleértve a plazmavágó gépet, vízsugárvágó gépet, lézervágó gépet, lángvágó gépet és fűrészgépet. Az ügyfelek szerteágazó igényeinek kielégítése érdekében a GNEE STEEL fészekben működő multi{1}}vágási módszereket és intenzív termelést is alkalmaz a termelési kapacitás javítása és az ügyfelek költségeinek megtakarítása érdekében.
Lézeres vágógép
Maximális vágási hossz: 40 000 mm
Maximális szélesség: 4600 mm
Maximális vastagság: 100 mm
Lángvágó gép
Maximális vágási hossz: 40 000 mm
Maximális szélesség: 8000 mm
Maximális vastagság: 500 mm

Plazmavágó gép
Maximális vágási hossz: 30 000 mm
Maximális szélesség: 5000 mm
Maximális vastagság: 100 mm
Vízsugaras vágás-
Maximális vágási hossz: 12 000 mm
Maximális szélesség: 4010 mm
Maximális vastagság: 250 mm

3.ALAKÍTÁSI SZOLGÁLTATÁS
Acéllemez tekercshajlítás
Maximális hengerlési vastagság: 200 mm-ig
Maximális szélesség: 4200 mm


Automata hajlítógép{0}}Nyomja meg a féket
Maximális hajlítási képesség:3000 tonna
Max hajlítási hossz:15 000 mm
Szakértő a nagy-szilárdságú és kopásálló-acélok hajlításában



Lyukasztógép
Maximális szélesség: 3070 mm
Maximális vastagság: 8 mm
Max nyomás: 250t

BEVELING SZOLGÁLTATÁS
A GNEE STEEL ferde platform élmarógéppel, élgyaluval, láng-/plazma horonyvágó géppel, lánghoronyvágó robottal, asztali leélezőgéppel, portálgyalukkal és egyéb fejlett berendezésekkel rendelkezik, amelyek biztosítják az ügyfelek számára alkatrész-előkészítési szolgáltatásokat, a V-típusú, Y-típusú, Y{1}}típusú, X-garancia-, valamint U-típusú hegesztési és hornyolási folyamatok napi feldolgozását. termékek összeszerelése.
Marás:
Maximális vágási hossz: 18 000 mm
Maximális szélesség: 4500 mm
Maximális vastagság: 120 mm


Levágás:
Maximális hossz: 16 000 mm
Maximális vastagság: 80 mm

GYÁRTÁSI SZOLGÁLTATÁS
A GNEE STEEL rendelkezik CNC Portal{0}} típusú fúró- és marógéppel, CNC padlófúró- típusú fúró- és marógéppel, függőleges precíziós 5- tengelyes marógéppel, portál típusú gyalugéppel, függőleges esztergagéppel, hengeres csiszológéppel, hidraulikus gyalugéppel és CNC esztergagéppel, és nagyméretű alkatrészeket és szerkezeti alkatrészeket biztosíthat.
Gantry típusú fúró- és marómegmunkáló központ
Maximális hossz: 48000 mm
Maximális szélesség: 12500 mm
Maximális magasság: 8000 mm
Maximális átmérő: 10500 mm

Mély{0}}lyukfúró berendezések
Maximális fúrási mélység: 1100 mm
Max furatátmérő: φ80mm
Maximális átmérő: φ4500 mm

MMulti{0}}lyukfúró berendezések
Maximális hossz: 13 000 mm
Maximális szélesség: 10 000 mm
Max furatátmérő: φ105 mm
Maximális fúrási mélység: 250 mm

Padlófúró és marógép
Maximális hossz: 24 000 mm
Maximális magasság: 8000 mm
A lemezjátszó méretei: 9x5m

Függőleges eszterga
Maximális magasság: 6000 mm
Maximális átmérő: φ22,00 mm

Automatizált élmarógép
Az automatizált élmarógép a nagy teherbírású{0}}maróberendezések egyik vezető terméke. Elsősorban rozsdamentes acélból, szénacélból és speciális acélminőségekből készült nagy-formátumú lemezek hegesztési hornyainak előkészítésére (ferdítésére) használják. Maximum 90 mm vastagságú, 16 méter hosszú és 4 méter széles lemezeket képes feldolgozni.
Kettős maróegységgel és teljesen automatikus marófej-cserélő rendszerrel van felszerelve, amely lehetővé teszi az automatikus 4 él levágást. Kiemelkedő tulajdonsága a hullámos lemezek és szabálytalan alakú termékek marásakor alkalmazott profilozási technológia, amely biztosítja a horony abszolút konzisztenciáját a marás után.
Speciálisan kialakított marófejekkel rendkívül nehéz és összetett horonyprofilokat tud egyetlen menetben elkészíteni.
Anyagok:Sima szénacél, nyomástartó edényacél, kopásálló-acél, nagy-szilárdságú acél, rozsdamentes acél, nikkel-alapú ötvözetek stb.
Szélesség:1200 - 4200 mm
Hossz:5800 - 16000 mm
Vastagság:5 - 90 mm
Súly:35 tonnáig
Ez az élmarógép a világ első számú automata ferde maró berendezése. Kiváló szerkezeti kialakításával és fejlett adatalgoritmusaival teljes automatizálást ér el a lemezészleléstől a tényleges marási folyamatig, jelentősen javítva a feldolgozási hatékonyságot, miközben garantálja a nagy pontosságot.
- Feldolgozási pontosság
Hosszúság pontossága:±1 mm, ha L < 10m; ±2 mm, ha L > 10 m;
Szélesség pontossága:±1 mm;
Átlós pontosság:±2 mm;
Gyökérfelület pontossága (tompa él):±1 mm Y-hornyokhoz; +0.5mm az X-hornyokhoz.
- Feldolgozás hatékonysága
A feldolgozás hatékonysága több mint 10-szerese a hagyományos élmaró vagy élgyalu berendezésekének.
HŐKEZELÉS
Hőkezelő kemence
Maximális kemence mérete: 36x12x13,5 m
Max névleges hőmérséklet: 1100 fok
Maximális rakodási kapacitás: 800 t

Nyomástartó edények hőkezelése
Bányászati berendezések hőkezelése
Csőlap hőkezelése
Nyomástartó edényfej hőkezelése

Ügy:Acéllemezek szállítása 100 000 m³-es, teljes körű ammónia tároló tartály projekthez
A GNEE STEEL jelenleg is részt vesz aegy 100 000 m³-es teljes konténment ammónia tároló tartály projekt beszerzési szakasza, amely kiváló{0}}minőségű acéllemezeket szállít a kritikus tartályelemekhez. Az ammónia korrozív jellege és annak veszélye miattAmmónia stresszkorróziós repedés (SCC), a projekt szigorú kohászati ellenőrzést igényel az anyagok szerintEN 10028-3 szabványok.
Ennek a projektnek az egyik legfontosabb műszaki követelménye aa tényleges hozamerő (Re) szigorú korlátozása for all NL2 grade materials. To prevent SCC risks in ammonia storage environments, the a tényleges folyáshatár nem haladhatja meg a 390 MPa-t, függetlenül a szabványos vagy lemezvastagság tartományokban megadott névleges értékektől. Ez a követelmény magasabb követelményeket támaszt az acélgyártási folyamat szabályozásával, a hőkezelési stabilitással és az anyagvizsgálattal szemben.

Nyers, nagyszilárdságú{0}}acéllemezek készen állnak a 100 000 m³-es teljes konténment ammóniatároló tartály gyártására
A projekt anyagai és műszaki követelményei
A projekt elsősorban használP355NL2 és P275NL2 normalizált nyomástartó edény acéllemezek, amelyeket kiváló szívósságuk és hegeszthetőségük miatt széles körben alkalmaznak alacsony hőmérsékletű{0}}tároló tartályokban.
A legfontosabb műszaki adatok a következők:
- Anyag fokozatok:P355NL2 és P275NL2 (normalizált)
- Termőerő:Normál minimum / Maximum korlátozott390 MPa
- Keménység:Legfeljebb 225 HBW alapanyagban
- Hatásvizsgálat:Charpy{0}}V bevágás teszt itt-50 fok, minimum 27J
- Tanúsítvány:EN 102043.1 tanúsítvány, opcionális3.2 tanúsítás
Ezek a szigorú követelmények biztosítják, hogy az acéllemezek megőrizzék stabil mechanikai tulajdonságait és nagy ellenállóképességüket az ammónia által kiváltott feszültségkorrózióval szemben a hosszú távú-használat során.

Acéllemezek precíziós hengerlése és íves szakaszokra alakítása a 100 000 m³-es ammóniatároló tartályhoz.
Projektlemez mennyiségek és vastagságeloszlás
Ennek az ammóniatároló tartályprojektnek a teljes acéligénye több ezer tonna, főként a különböző tartályszakaszok között:
P355NL2 – Belső és külső tartályhéjlemezek
- Alsó héjú tanfolyamok:50 mm vastagság – kb. . 2 000 tonna
- Középhéjú tanfolyamok:25 mm vastagság – kb. 1400 tonna
- Felső héjú tanfolyamok:10 mm vastagság – körülbelül . 500 tonna
P275NL2 – Tartály alsó lemezek
- Vastagság:10–15 mm – kb. . 750 tonna
P275NL2 – Függesztett tetőszerkezet
- Vastagság:5–8 mm – kb. . 180 tonna
S275JR – külső tető (környezeti szerkezet)
- Vastagság:10 mm – kb. . 450 tonna
A tartálygyártás hatékonyságának javítása és a kerületi hegesztések csökkentése érdekében a projektnek is szüksége vanszéles acéllemezeka hegesztési kötések minimalizálása, ami segít csökkenteni az SCC lehetséges kockázatát ammónia üzemi körülmények között.

Formált acélszegmensek burkolt és rackbe épített védelem érdekében, készen áll a 100 000 m³-es ammóniatároló tartály szerelésére.
A GNEE STEEL nagy{0}}precíziós acéllemez hengerlési és hengergyártási megoldásokat kínál a tartálygyártók számára világszerte.Gyors árajánlatért küldje el nekünk lemezspecifikációit vagy gyártási rajzait.
| TÍPUS | FOKOZAT | MŰSZAKI ADATOK |
| Szénacél / alacsony ötvözetű tekercs | Q235A/B/C/D/Q355B(Q345B)/C/D/E/SS400/SAPH400-C/ASTMA283, C fokozat |
0,7-2,0*1250/1500mm*C 2,3-19,5*1250/1500/1800/2000mm*C |
| Közepesen nehéz lemez | Q235B/Q355B(Q345B)/C/D/E | 6,0-200x150mm-4000mmxL |
| Hajólemez |
Q245R/Q345R/HP295/SA516MGR485/SA516GR70/P355NL2/P275NL2/ S275JR//SPV490/ASTM A537 Class 1/Class 2 |
2,5-120x1500mm-3000mmxL |
| Nagy szilárdságú acél |
510L/610L/700L/750L/BS600MCK4/BS700MCK2/BS700MCK4/ BS960E/BWELDY700QL2/L4/BWELDY960QL4/HG60D/70D/785D/ Q460D/Q550D/690D/690E/TQ600MCD/TQ700MCD/S700MCD/ WYS600/700/STRENX700MCE/Q490E/Q490D |
1,2-60x 1500mm-2500mmxL |
| Mintás acél | HQ235A|B | 1,2-60x 1500mm-2500mmxL |
| Kopásálló-acél |
NM360/400/450/500/NM300TP/400TP/450TP/ ABREX400/450/500/B-HARD450XKY/ CREUSABRO4800/8000/EH C400LE/450LE/500LE/ |
3,0-50x1250mm-3300mmxL |
| Hidegen hengerelt tekercs | DC01/RECC/REDT/SPCC/ST12 | 0,5-3,0x1250mm-1500mmxC |
| Horganyzott lemez | DC51D+AZ/DC51D+Z/DX51D+Z/SGH340+Z275/Z275/Z120/S350GD+ZM275 | 0,45-3,0x1250mm-1500mmxC |
| Pácolt tekercs | DD11/SPHC | 2,0-6,0x1500xC |
Rozsdamentes acél anyag- és felületi specifikációk
| TÍPUS | FOKOZAT | VASTAGSÁG | FELÜLET |
| Ausztenites | 304/304H/304L/304J1 | 0,25-150 mm | 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL/NO.1 |
| Ausztenites | 321 | 0,4-80 mm | 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL/NO.1 |
| Ausztenites | 316/316L/317L/316Ti | 0,3-80 mm | 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL/NO.1 |
| Ausztenites | 201(J1/J2/J5) | 0,35-12 mm | 2B/NO.1/1D |
| Ferrit | 430 | 0,4-3,0 mm | 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL |
| Ultra tiszta ferrit | 443 | 0,4-2,0 mm | 2B |
| Ultra tiszta ferrit | 436L/439/444/441 | 0,5-3,0 mm | 2B/2D |
Speciális acél/nikkel alapú ötvözet
| TÍPUS | FOKOZAT | ÉVFOLYAM (ASTM) | ÉVFOLYAM (EN) | VASTAGSÁG |
| Hőálló -acél | 309S | S30908 | 1.4833 | 0,5-40 mm |
| Hőálló -acél | 310S | S31008 | 1.4845 | 0,5-40 mm |
| Duplex rozsdamentes acél | 2101 | S32101 | 1.4162 | 1,5-50 mm |
| Duplex rozsdamentes acél | 2304 | S32304 | 1.4362 | 3,0-50 mm |
| Duplex rozsdamentes acél | 2205 | S32205/S31803 | 1.4462 | 0,5-60 mm |
| Duplex rozsdamentes acél | 2507 | S32750 | 1.4410 | 1,0-60 mm |
| Szuper ausztenites{0}}acél | 904L | N08904 | 1.4539 | 0,6-50 mm |
| Szuper ausztenites{0}}acél | 254SMO | S31254 | 1.4547 | 0,5-50 mm |
| Szuper ausztenites{0}}acél | 1.4529 | N08926 | 1.4529 | 0,5-50 mm |
| Szuper ausztenites{0}}acél | AL-6XN | N08367 | 1.4478 | 0,5-50 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | 31. ötvözet | N08031 | 1.4562 | 1,0-50 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | 800 | N08800 | 1.4876 | 0,8-50 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | 800H | N08810 | 1.4958 | 0,8-50 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | 800HT | N08811 | 1.4959 | 0,8-50 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | 28-as ötvözet | N08028 | 1.4563 | 1,0-20 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | 20. ötvözet | N08020 | 2.4660 | 1,0-20 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | 825 | N08825 | 2.4858 | 0,8-40 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | C276 | N10276 | 2.4819 | 0,5-50 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | C22 | N06022 | 2.4602 | 1,0-50 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | 625 | N06625 | 2.4856 | 0,8-20 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | 400 | N04400 | 2.4360 | 1,0-20 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | 600 | N06600 | 2.4816 | 1,0-50 mm |
| Nikkelbázisú ötvözet | Tiszta Ni 201 | N02201 | 2.4061 | 0,5-20 mm |
| Titán | TA1 | Gr.1 | 1. osztály | 0,5-50 mm |
| Titán | TA2 | Gr.2 | 2. osztály | 0,5-50 mm |
Népszerű tags: nm400 kopásálló acél, Kína nm400 kopásálló acél gyártók, beszállítók, gyár, AR lemez acél, NM450 acéllemez, Hordó lemez acél, GB T 24186 AR acéllemez, NM450 kopásálló lemez, NM400 acéllemez











