Gyengén ötvözött szerkezeti lap S275J0

Gyengén ötvözött szerkezeti lap S275J0

Típus: nagy szakítószilárdságú ötvözött acél
Szabvány: AISI, ASTM, DIN, JIS, GB
Technika: melegen hengerelt
Forma: lemez
A szálláslekérdezés elküldése
Csevegj most
Leírás
Műszaki paraméterek

gyengén ötvözött szerkezeti lemez S275J0


 

A GNEE által kínált S275J0 gyengén ötvözött acél egyfajta gyengén ötvözött nagyszilárdságú szerkezeti acél, amely az európai szabvány (EN 10025) osztályába tartozik.


Az S275J0 nagy szilárdságú, alacsonyan ötvözött acél kiváló mechanikai tulajdonságokkal és hegesztési teljesítménnyel rendelkezik, ezért széles körben használják az építőiparban, híd-, járműgyártásban, gépgyártásban és más területeken.


Az S275J0 nagy szakítószilárdságú acél főleg vasból, szénből, mangánból, szilíciumból, foszforból és kénből áll. Ezek közül a szén javíthatja az S275J0 hsla acéllemez keménységét és szilárdságát; a mangán és a szilícium javíthatja az S275J0 nagy szilárdságú, alacsonyan ötvözött acéllemez szívósságát és korrózióállóságát; A foszfor és a kén biztosíthatja az S275J0 nagy szilárdságú lemez minőségét és teljesítményét.

 

 
nagy szakítószilárdságú ötvözött acéllemez Kémiai tulajdonság

 

VASTAGSÁG (MM) C Mn Si P S N Cu
40-nél kisebb vagy egyenlő 0.18 1.5 ~ 0.03 0.03 0.012 0.55
>40 0.18

 

 
nagy szakítószilárdságú szerkezeti acél mechanikai tulajdonsága

 

  Hozamszilárdság MPa Szakítószilárdság MPa Megnyúlás 2 hüvelykben %
16-nál kisebb vagy egyenlő 275 410-580 15
>16, kisebb vagy egyenlő, mint 100 235
>100 205 380-540

Meg tudja adni a malomvizsgálati tanúsítványt (MTC) EN 10204 3.1?

Igen.

S275J0 INSPECTION CERTIFICATE

 

Az MTC 20 fokos szögben mutatja a Charpy V{0}}Notch ütközési tesztet?

Igen, a 20 fokos ütési teszt eredménye szigorúan kötelező a JR fokozatnál, és egyértelműen fel kell tüntetni az MTC-n.

 

Számos első osztályú berendezésre támaszkodva, például CNC nyírógépre, présfékezőgépre, egyengetőgépre, hengerhajlítógépre, lapos rúdgépre, sorjázógépre stb., a GNEE STEEL különféle fél-termékeket és kiterjedt alakítási szolgáltatásokat tud nyújtani az ügyfeleknek.

 

Az S275JR vásárlók gyakran ismételt kérdései

 

Használhatjuk a Q235B-t vagy a Q275B-t az S275JR megfelelőjeként?

Válasz:
Igen, abszolút. Számos szerkezeti projekt esetében a kínai szabványnak megfelelő minőségek pontosan ugyanazokat a mechanikai tulajdonságokat kínálják, sokkal versenyképesebb áron.

Q275Bközvetlen megfelelőjeS275JR. Mindkettő minimális folyáshatára 275 MPa, és 20 fokos Charpy V{3}}bevágásos ütésvizsgálatot igényel.

Q235B(megfelel az S235JR-nek) valamivel alacsonyabb a folyáshatára, de ez a legszélesebb körben használt és legköltséghatékonyabb-acél a világon.
Ha az Ön projektje egyenértékű szabványokat tesz lehetővé, erősen ajánljuk a Q275B-t, amely segít költségmegtakarításban, miközben megőrzi a szerkezeti integritást. TeleHU 10204 3.1 MTC-k (Mill Test Certificates)a mérnöki csapat jóváhagyására szállítjuk a szállítás előtt.

 

Mi a vastagságtűrés? Követi az EN 10029 szabványt?

Válasz:
Igen, melegen{0}}hengerelt acéllemezeink gyártása és ellenőrzése szigorúan aEN 10029 szabvány.
Alapértelmezés szerint alább szállítjuk a szerkezeti lemezeketA vagy B osztályú tűréshatárok, amely szigorúan ellenőrzi a negatív tűréshatárt az Ön acélszerkezeteinek biztonsága érdekében.
Ha az Ön konkrét projektje nulla negatív toleranciát igényel (csak pozitív tolerancia), a gyártást is testreszabhatjuk aC osztálykövetelményeknek. Kérjük, árajánlatkéréskor adja meg pontos specifikációit, és átláthatóan kiszámítjuk a súlyt és az árat.

 

A lemezek maró éle vagy nyírt él/résél?

Válasz:
Mindkét lehetőséget kínáljuk az Ön gyártási igényeitől függően:

Nyírt él / hasított él:Erősen ajánlott lézeres vágáshoz, hegesztéshez és közvetlen gyártáshoz. Az élek tiszták és méretpontosak, így megtakaríthatja a gyári másodlagos feldolgozási időt.

Mill Edge:Vastagabb tányérokhoz vagy nyersanyag-kereskedőkhöz rendelhető, ahol nem az élek pontossága az elsődleges szempont.
Árajánlattételkor mindig tisztázzuk Önnel az élfeltételt. A tekercsekből készült, szabványos -hosszra vágott-lemezeink többségét precízen nyírt élekkel szállítjuk.

 

Kész készleted van, vagy új gyártásról van szó?

Válasz:
Rugalmas ellátási megoldásokat kínálunk az Ön sürgőssége alapján:

Kész készlet (7-10 napon belül kiszállítás):Nagy raktárkészletet tartunk fenn a szabványos méretekből (pl. 1219x2438mm, 1500x6000mm, 2000x6000mm) a főbb kikötőkben, azonnali berakodásra készen.

Új gyártás (átfutási idő 20-30 nap):Egyedi vastagságok, rendkívüli szélességek vagy hatalmas projektmennyiségek esetén új malomfutást szervezünk. Erős kapcsolatunk a legfelsőbb-szintű kínai malomokkal biztosítja az elsőbbségi hengerlést és a gyors átfutási időt.

 

Hogyan csomagolja be a lemezeket, hogy megakadályozza a rozsdát a tengeri szállítás során?

Válasz:
Tisztában vagyunk vele, hogy a trópusi éghajlat és a hosszú tengeri szállítás vörösrozsdát okozhat, ami növeli a tisztítási költségeket. Ennek megelőzése érdekében szigorú szabályokat alkalmazunkTengerre alkalmas exportcsomagolásrendszer:

Csomagolás:A lemezek szilárdan rögzítve vannak a nagy teherbírású-acél hevederekkel, és robusztus fa raklapokra vagy csúszdákra helyezik, hogy megakadályozzák az elmozdulást.

Nedvesség elleni védelem:Konténeres szállítmányok esetén nagy{0}}kapacitású szárítószereket helyezünk el a konténer belsejében.

Prémium csomagolás (opcionális):Kérésre a melegen hengerelt tányérokat-vízálló nátronpapírba és műanyag fóliába csomagolhatjuk, hogy teljesen elszigeteljük őket a sós óceáni levegőtől.
Míg a melegen hengerelt acél-természetesen van malomkőlerakódása, a mi csomagolásunk biztosítja, hogy kiváló,-használatra kész állapotban{2}}érkezzen meg az Ön létesítményébe.

 

Mi a különbség az S275J0 és az S275JR között?

A különbség a közöttS275J0ésS275JRa szerkezetmérnökök és acélvásárlók által feltett egyik leggyakoribb kérdés.

Mindkét fokozat az európai szabványhoz tartozikEN 10025-2ötvözetlen szerkezeti acélokhoz. Pontosan azonos minimális folyáshatárral (275 MPa) és nagyon hasonló kémiai összetétellel rendelkeznek.

Aegyetlen lényeges különbség az ütésállóságuk, pontosabban az a hőmérséklet, amelyen átesnek a Charpy V{0}}bevágási ütési teszten.

Íme az egyszerű bontás:

1. A "JR" és a "J0" jelentése

Az acélminőség végén található betűk és számok azt a hőmérsékletet jelzik, amelyen az acél garantáltan elnyel legalább27 Jouleütési energia törés (törés) nélkül.

S275JR: Az ütközési tesztet a következő időpontban hajtják végre:Szobahőmérséklet (+20 fok).

S275J0: Az ütközési tesztet a következő időpontban hajtják végre:Nulla fok (0 fok).

(Megjegyzés: Van még egyS275J2, amelyet itt tesztelnek-20 fok).

 

2. Miért számít ez a különbség? (A műszaki szempont)

A hőmérséklet csökkenésével az acél természetesen veszít szívósságából, és törékennyé válik (ütközéskor hajlamos a repedésre vagy összetörésre).
MertS275J0hidegebb hőmérsékleten (0 fok) tesztelték, mint az S275JR (+20 fok), ez azt jelenti,Az S275J0 kiváló szívóssággal és jobban ellenáll a rideg töréssel szemben hideg környezetben.Ennek érdekében az acélgyár szigorúan ellenőrzi a kémiai összetételt (általában valamivel alacsonyabb foszfor- és kéntartalommal) az olvasztási folyamat során.

 

3. Alkalmazási különbségek (mikor melyiket használjuk?)

S275JR (normál minőség):

Ez a standard, mindennapi lágyacél.

A legjobb:Beltéri szerkezeti alkalmazások, általános gyártás és kültéri szerkezetek enyhe vagy meleg éghajlaton (például Délkelet-Ázsiában, Közel-Keleten vagy Afrikában).

S275J0 (hideg-ellenálló):

Ez egy magasabb{0}}minőségi osztály a zordabb környezetekhez.

A legjobb:Kültéri hidak, tengeri platformok és nagy teherhordó szerkezetek{0}}azokban a régiókban, ahol a téli hőmérséklet gyakran fagypontig süllyed (0 fok), például Észak-Európában, Kanadában vagy a magas{2}}bányászati ​​területeken.

 

4. Ár és elérhetőség (kereskedelmi szempont)

Elérhetőség: S275JRaz "áruosztály". A terjesztők tömegesen-gyártják, és világszerte nagy raktárkészlettel rendelkeznek. Szinte mindig talál S275JR lemezeket vagy tekercseket készenlétben.S275J0ritkábban van raktáron, és új hengerlési rendelést igényelhet a malomtól.

Ár:Mivel az S275J0 szigorúbb vegyszerellenőrzést és további alacsony hőmérsékletű-tesztet igényel a gyártás során, általábanvalamivel drágábbmint a szabványos S275JR.

 

Gyors összehasonlító táblázat

Funkció S275JR S275J0
Standard EN 10025-2 EN 10025-2
Min. Hozamerő 275 MPa 275 MPa
Ütésvizsgálati hőmérséklet +20 fok 0 fok
Min. Impact Energy 27 Joule 27 Joule
Legjobb környezet Normál / meleg éghajlat Fagyos/hideg éghajlat
Költség és beszerzés Olcsóbb, széles készleten Kicsit magasabb, gyakran rendelésre hengerelve

 

GNEE ACÉLFELDOLGOZÁS

news-295-294
CTL&SL
news-294-293
Köszörülés Polírozás
news-295-295
Vágás
news-299-294
Ferde vágás
news-293-293
Alakítás
news-293-293
Maching
news-288-289
Autó hegesztés
news-289-289
Hőkezelés
news-290-290
Festés
news-290-288
Mérnöki szolgáltatások

1.CTL & SL SZOLGÁLTATÁS (141 készlet)

Jelenleg a GNEE STEEL számos fejlett CTL/SL berendezést importált Olaszországból és Koreából, és testreszabott CTL/SL szolgáltatásokat tud nyújtani a hidegen hengerelt rozsdamentes acéltól és szénacéltól a melegen hengerelt rozsdamentes acélig és szénacélig, valamint szalagokig és ultraszéles lemezekig.

CTL LÉTESÍTMÉNYEK
Maximális hossz: 16500 mm

Maximális szélesség: 2200 mm

Maximális vastagság: 25,4 mm

Maximális hozamerősség: 1500 MPa
SL LÉTESÍTMÉNYEK

Maximális szélesség: 2200 mm

Maximális vastagság: 18 mm

Max résmennyiség:31

Maximális hozamerősség: 1200Mpa

CTL & SL SERVICE

Steel Plate Leveling Machine

 

2.VÁGÁSI SZOLGÁLTATÁS

A GNEE STEEL sok fejlett vágógépet importált Németországból, Svédországból, Amerikából és Japánból, beleértve a plazmavágó gépet, vízsugárvágó gépet, lézervágó gépet, lángvágó gépet és fűrészgépet. Az ügyfelek szerteágazó igényeinek kielégítése érdekében a GNEE STEEL több vágási módszert és intenzív termelést is alkalmaz a gyártási kapacitás javítása és az ügyfelek költségeinek megtakarítása érdekében.

Lézeres vágógép

Maximális vágási hossz: 40 000 mm

Maximális szélesség: 4600 mm
Max vastagság: 100mm

 

Lángvágó gép

Maximális vágási hossz: 40 000 mm

Maximális szélesség: 8000 mm
Maximális vastagság: 500 mm

news-798-413

Plazmavágó gép

Maximális vágási hossz: 30 000 mm

Maximális szélesség: 5000 mm
Max vastagság: 100mm

 

Vízsugaras vágás-

Maximális vágási hossz: 12 000 mm

Maximális szélesség: 4010 mm
Maximális vastagság: 250 mm

news-794-417

3.ALAKÍTÁSI SZOLGÁLTATÁS

Acéllemez tekercshajlítás
Maximális hengerlési vastagság: 200 mm-ig
Maximális szélesség: 4200 mm

Steel plate rolling

   steel plate rolling services

Automata hajlítógép{0}}Nyomja meg a féket
Maximális hajlítási képesség:3000 tonna
Max hajlítási hossz:15 000 mm

Szakértő a nagy-szilárdságú és kopásálló-acélok hajlításában

Press Brake Forming

  Press Brake Forming

  Steel Plate Rolling

Lyukasztógép

Maximális szélesség: 3070 mm
Maximális vastagság: 8 mm

Maximális nyomás: 250t

news-795-200

BEVELING SZOLGÁLTATÁS

A GNEE STEEL ferde platform élmarógéppel, élgyaluval, láng-/plazma horonyvágó géppel, lánghoronyvágó robottal, asztali leélezőgéppel, portálgyalukkal és egyéb fejlett berendezésekkel rendelkezik, amelyek biztosítják az ügyfelek számára alkatrész-előkészítési szolgáltatásokat, a V-típusú, Y-típusú, Y{1}}típusú, X-garancia-, valamint U-típusú hegesztési és hornyolási folyamatok napi feldolgozását. termékek összeszerelése.

 

Marás:
Maximális vágási hossz: 18 000 mm

Maximális szélesség: 4500 mm
Maximális vastagság: 120 mm

 Groove cutting robot

  groove cutting machine

Levágás:
Maximális hossz: 16 000 mm

Maximális vastagság: 80 mm

news-783-197

V-type, Y-type, X-type and U-type grooves

GYÁRTÁSI SZOLGÁLTATÁS

A GNEE STEEL rendelkezik CNC Portal{0}} típusú fúró- és marógéppel, CNC padlófúró- típusú fúró- és marógéppel, függőleges precíziós 5- tengelyes marógéppel, portál típusú gyalugéppel, függőleges esztergagéppel, hengeres csiszológéppel, hidraulikus gyalugéppel és CNC esztergagéppel, és nagyméretű alkatrészeket és szerkezeti alkatrészeket biztosíthat.


Gantry típusú fúró- és marómegmunkáló központ

Maximális hossz: 48000 mm

Maximális szélesség: 12500 mm
Maximális magasság: 8000 mm

Maximális átmérő: 10500 mm

news-785-163

Mély{0}}lyukfúró berendezések
Maximális fúrási mélység: 1100 mm
Max furatátmérő: φ80mm
Maximális átmérő: φ4500 mm

news-799-163

MMulti{0}}lyukfúró berendezések

Maximális hossz: 13 000 mm
Maximális szélesség: 10 000 mm
Max furatátmérő: φ105 mm
Maximális fúrási mélység: 250 mm

news-800-163

Padlófúró és marógép
Maximális hossz: 24 000 mm
Maximális magasság: 8000 mm
A lemezjátszó méretei: 9x5m

news-799-161

Függőleges eszterga

Maximális magasság: 6000 mm

Maximális átmérő: φ22,00 mm

news-797-160

Automatizált élmarógép

Az automatizált élmarógép a nagy teherbírású{0}}marógépek vezető terméke. Elsősorban rozsdamentes acélból, szénacélból és speciális acélminőségekből készült nagy-formátumú lemezek hegesztési hornyainak előkészítésére (ferdítésére) használják. Maximum 90 mm vastagságú, 16 méter hosszú és 4 méter széles lemezeket képes feldolgozni.

 

Kettős maróegységgel és teljesen automatikus marófej-cserélő rendszerrel van felszerelve, amely lehetővé teszi az automatikus 4 él levágást. Kiemelkedő tulajdonsága a hullámos lemezek és szabálytalan alakú termékek marásakor alkalmazott profilozási technológia, amely biztosítja a horony abszolút konzisztenciáját a marás után.

 

Speciálisan kialakított marófejekkel rendkívül nehéz és összetett horonyprofilokat tud egyetlen menetben elkészíteni.

 

Anyagok:Sima szénacél, nyomástartó edényacél, kopásálló-acél, nagy-szilárdságú acél, rozsdamentes acél, nikkel-alapú ötvözetek stb.
Szélesség:1200 - 4200 mm
Hossz:5800 - 16000 mm
Vastagság:5 - 90 mm
Súly:35 tonnáig

 

Ez az élmarógép a világ első számú automatizált ferde maró berendezése. Kiváló szerkezeti kialakításával és fejlett adatalgoritmusaival teljes automatizálást ér el a lemezészleléstől a tényleges marási folyamatig, jelentősen javítva a feldolgozási hatékonyságot, miközben garantálja a nagy pontosságot.

 

  • Feldolgozási pontosság

Hosszúság pontossága:±1 mm, ha L < 10m; ±2 mm, ha L > 10 m;

Szélesség pontossága:±1 mm;

Átlós pontosság:±2 mm;

Gyökérfelület pontossága (tompa él):±1 mm Y-horonyokhoz; +0.5mm az X- hornyokhoz.

  • Feldolgozás hatékonysága

A feldolgozás hatékonysága több mint 10-szerese a hagyományos élmaró vagy élgyalu berendezésekének.

HŐKEZELÉS

Hőkezelő kemence
Maximális kemence mérete: 36x12x13,5 m
Max névleges hőmérséklet: 1100 fok
Maximális rakodási kapacitás: 800 t

news-798-200

Nyomástartó edények hőkezelése
Bányászati ​​berendezések hőkezelése
Csőlap hőkezelése
Nyomástartó edényfej hőkezelése

news-798-469

 

Ügy:Acéllemezek szállítása 100 000 m³-es, teljes körű ammónia tároló tartály projekthez

 

A GNEE STEEL jelenleg is részt vesz aegy 100 000 m³-es teljes konténment ammónia tároló tartály projekt beszerzési szakasza, amely kiváló{0}}minőségű acéllemezeket szállít a kritikus tartályelemekhez. Az ammónia korrozív jellege és annak veszélye miattAmmónia stresszkorróziós repedés (SCC), a projekt szigorú kohászati ​​ellenőrzést igényel az anyagok szerintEN 10028-3 szabványok.

 

Ennek a projektnek az egyik legfontosabb műszaki követelménye aa tényleges hozamerő (Re) szigorú korlátozásaminden NL2 minőségű anyaghoz. Az SCC-kockázatok megelőzése érdekében az ammóniatároló környezetekben aa tényleges folyáshatár nem haladhatja meg a 390 MPa-t, függetlenül a szabványos vagy lemezvastagság-tartományokban megadott névleges értékektől. Ez a követelmény magasabb követelményeket támaszt az acélgyártási folyamat szabályozásával, a hőkezelési stabilitással és az anyagvizsgálattal szemben.

 

steel plate for 100,000 m³ ammonia storage tank

Nyers, nagyszilárdságú{0}}acéllemezek készen állnak a 100 000 m³-es teljes konténment ammóniatároló tartály gyártására

 

A projekt anyagai és műszaki követelményei

 

A projekt elsősorban használP355NL2 és P275NL2 normalizált nyomástartó edény acéllemezek, amelyeket kiváló szívósságuk és hegeszthetőségük miatt széles körben alkalmaznak alacsony hőmérsékletű{0}}tároló tartályokban.

 

A legfontosabb műszaki adatok a következők:

  • Anyag fokozatok:P355NL2 és P275NL2 (normalizált)
  • Termőerő:Normál minimum / Maximum korlátozott390 MPa
  • Keménység:Legfeljebb 225 HBW alapanyagban
  • Ütésvizsgálat:Charpy{0}}V bevágás teszt itt-50 fok, minimum 27J
  • Tanúsítvány:EN 102043.1 tanúsítvány, opcionális3.2 tanúsítás

 

Ezek a szigorú követelmények biztosítják, hogy az acéllemezek megőrizzék stabil mechanikai tulajdonságait és magas ellenállást az ammónia által kiváltott feszültségkorrózióval szemben a hosszú távú-működés során.

 

steel plate for 100,000 m³ ammonia storage tank

Acéllemezek precíziós hengerlése és íves szakaszokra alakítása a 100 000 m³-es ammóniatároló tartályhoz.

 

Projektlemez mennyiségek és vastagságeloszlás

 

Ennek az ammóniatároló tartályprojektnek a teljes acéligénye több ezer tonna, főként a különböző tartályszakaszok között:

 

P355NL2 – Belső és külső tartályhéjlemezek

  • Alsó héjú tanfolyamok:50 mm vastagság – kb. . 2 000 tonna
  • Középhéjú tanfolyamok:25 mm vastagság – kb. 1400 tonna
  • Felső héjú tanfolyamok:10 mm vastagság – körülbelül . 500 tonna

 

P275NL2 – Tartály alsó lemezek

  • Vastagság:10–15 mm – kb. . 750 tonna

 

P275NL2 – Függesztett tetőszerkezet

  • Vastagság:5–8 mm – kb. . 180 tonna

 

S275JR – külső tető (környezeti szerkezet)

  • Vastagság:10 mm – kb. . 450 tonna

 

A tartálygyártás hatékonyságának javítása és a kerületi hegesztések csökkentése érdekében a projektnek is szüksége vanszéles acéllemezeka hegesztési kötések minimalizálása, ami segít csökkenteni az SCC lehetséges kockázatát ammónia üzemi körülmények között.

 

steel plate for 100,000 m³ ammonia storage tank

Formált acélszegmensek burkolt és rackbe épített védelem érdekében, készen áll a 100 000 m³-es ammóniatároló tartály szerelésére.

 

A GNEE STEEL nagy{0}}precíziós acéllemez hengerlési és hengergyártási megoldásokat kínál a tartálygyártók számára világszerte.Gyors árajánlatért küldje el nekünk lemezspecifikációit vagy gyártási rajzait.

Kérjen árajánlatot

 

TÍPUS FOKOZAT MŰSZAKI ADATOK
Szénacél / alacsony ötvözetű tekercs Q235A/B/C/D/Q355B(Q345B)/C/D/E/SS400/SAPH400-C/ASTMA283, C fokozat

0,7-2,0*1250/1500mm*C

2,3-19,5*1250/1500/1800/2000mm*C

Közepesen nehéz lemez Q235B/Q355B(Q345B)/C/D/E 6,0-200x150mm-4000mmxL
Hajólemez

Q245R/Q345R/HP295/SA516MGR485/SA516GR70/P355NL2/P275NL2/

S275JR//SPV490/ASTM A537 Class 1/Class 2

2,5-120x1500mm-3000mmxL
Nagy szilárdságú acél

510L/610L/700L/750L/BS600MCK4/BS700MCK2/BS700MCK4/

BS960E/BWELDY700QL2/L4/BWELDY960QL4/HG60D/70D/785D/

Q460D/Q550D/690D/690E/TQ600MCD/TQ700MCD/S700MCD/

WYS600/700/STRENX700MCE/Q490E/Q490D

1,2-60x 1500mm-2500mmxL
Mintás acél HQ235A|B 1,2-60x 1500mm-2500mmxL
Kopásálló-acél

NM360/400/450/500/NM300TP/400TP/450TP/

ABREX400/450/500/B-HARD450XKY/

CREUSABRO4800/8000/EH C400LE/450LE/500LE/
HADOX450/500

3,0-50x1250mm-3300mmxL
Hidegen hengerelt tekercs DC01/RECC/REDT/SPCC/ST12 0,5-3,0x1250mm-1500mmxC
Horganyzott lemez DC51D+AZ/DC51D+Z/DX51D+Z/SGH340+Z275/Z275/Z120/S350GD+ZM275 0,45-3,0x1250mm-1500mmxC
Pácolt tekercs DD11/SPHC 2,0-6,0x1500xC

Rozsdamentes acél anyag- és felületi specifikációk

TÍPUS FOKOZAT VASTAGSÁG FELÜLET
Ausztenites 304/304H/304L/304J1 0,25-150 mm 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL/NO.1
Ausztenites 321 0,4-80 mm 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL/NO.1
Ausztenites 316/316L/317L/316Ti 0,3-80 mm 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL/NO.1
Ausztenites 201(J1/J2/J5) 0,35-12 mm 2B/NO.1/1D
Ferrit 430 0,4-3,0 mm 2B/BA/NO.4/8K/SB/HL
Ultra tiszta ferrit 443 0,4-2,0 mm 2B
Ultra tiszta ferrit 436L/439/444/441 0,5-3,0 mm 2B/2D

Speciális acél/nikkel alapú ötvözet

TÍPUS FOKOZAT ÉVFOLYAM (ASTM) ÉVFOLYAM (EN) VASTAGSÁG
Hőálló{0}}acél 309S S30908 1.4833 0,5-40 mm
Hőálló{0}}acél 310S S31008 1.4845 0,5-40 mm
Duplex rozsdamentes acél 2101 S32101 1.4162 1,5-50 mm
Duplex rozsdamentes acél 2304 S32304 1.4362 3,0-50 mm
Duplex rozsdamentes acél 2205 S32205/S31803 1.4462 0,5-60 mm
Duplex rozsdamentes acél 2507 S32750 1.4410 1,0-60 mm
Szuper ausztenites{0}}acél 904L N08904 1.4539 0,6-50 mm
Szuper ausztenites{0}}acél 254SMO S31254 1.4547 0,5-50 mm
Szuper ausztenites{0}}acél 1.4529 N08926 1.4529 0,5-50 mm
Szuper ausztenites{0}}acél AL-6XN N08367 1.4478 0,5-50 mm
Nikkelbázisú ötvözet 31. ötvözet N08031 1.4562 1,0-50 mm
Nikkelbázisú ötvözet 800 N08800 1.4876 0,8-50 mm
Nikkelbázisú ötvözet 800H N08810 1.4958 0,8-50 mm
Nikkelbázisú ötvözet 800HT N08811 1.4959 0,8-50 mm
Nikkelbázisú ötvözet 28-as ötvözet N08028 1.4563 1,0-20 mm
Nikkelbázisú ötvözet 20-as ötvözet N08020 2.4660 1,0-20 mm
Nikkelbázisú ötvözet 825 N08825 2.4858 0,8-40 mm
Nikkelbázisú ötvözet C276 N10276 2.4819 0,5-50 mm
Nikkelbázisú ötvözet C22 N06022 2.4602 1,0-50 mm
Nikkelbázisú ötvözet 625 N06625 2.4856 0,8-20 mm
Nikkelbázisú ötvözet 400 N04400 2.4360 1,0-20 mm
Nikkelbázisú ötvözet 600 N06600 2.4816 1,0-50 mm
Nikkelbázisú ötvözet Tiszta Ni 201 N02201 2.4061 0,5-20 mm
Titán TA1 Gr.1 1. osztály 0,5-50 mm
Titán TA2 Gr.2 2. osztály 0,5-50 mm
 
GNEE csoportos csapatkép

 

high strength steel sheet

 

 
GNEE csoport ügyféllátogatás

 

high strength plate

 

 
 
GNEE Group acélkiállítás

 

high strength sheet metal

 

Kiváló{0}}értékesítés utáni szolgáltatásunk van. Ha kérdése van az S275J0 alacsony ötvözetű szerkezeti lappal kapcsolatban, forduljon hozzánk, és két órán belül válaszolunk.

 

Népszerű tags: gyengén ötvözött szerkezeti lemez s275j0, Kína gyengén ötvözött szerkezeti lemez s275j0 gyártók, beszállítók, gyár, nagy szilárdságú acéllemez mechanikai tulajdonságai, Nagy szilárdságú szerkezeti acél, S355G2 N S355G3 N nagy szilárdságú alacsony ötvözött acél, S355G5 M S355G6 M alacsony ötvözött acél anyag, S355G9 M S355G10 M HSLA acéllemez, S355N S355M nagy szilárdságú acéllemez